Nancy / L.Kuban EuroCup

Nancy / L.Kuban EuroCup

[fbcomments]

Kod:722
Maç adı:Nancy / L.Kuban
Saat:21.00
Tarih:21.01.2015
Tahmin: Ms 2 (-3.50) / 2/2 (-6.50)
Oran:1.70 / 2.25
Açıklama:Geldik Çarşamba gününün gözümde en cok banko gördüğüm maç bilindiği gibi Nancy fransa takımı 3 yılda 1 kere avrupa kupalarına katılan ve başarının az olduğu lig nancy için veda vakti. L.Kuban geçen sene EuroCupta valeden sonra favori gösterilen takım bu sene ise sadece tek favori gösterilen takım haline geldi grup maçlarında şuan hala yenilgisi bulunmayan ve rakip kim olursa olsun dikkate alan ve en az 10 fark atma kapisiteleri var tahminim banko olarak iy 2 ilk yarıları cok iyi oynayan bir ekip ama oran artmasını isterseniz 2/2 maç sonuçlarıda 6.50 handikapı geciceğinden eminim bol şanslar….

Bir önceki yazımız olan Virtus Roma / Cedevita EuroCup maçı başlıklı makalemizde Coşkun Balcı EuroCup hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Hakkında: Coşkun Balcı 24.01.1996 tarihinde Çanakkale’ nin Çan ilçesinde doğdu.Sırasıyla Atatürk İlköğretim , Anadolu Lisesinde okudu.14.01.2014 tarihinde Analizkolik.com da Admin olarak başladı.Coşkun Yeniyüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi ve İstanbulda yaşamaktadır.Sokak Fotoğrafçılığı yapmaktadır. Analizkolik.com a paylaşımlarıyla destek sağlamaktadır. Görevleri ve Yetkiler: •Yönetim – Co-Admin •Editör (Tahminlerini görmek için tıkla..) •Destek Görevlisi •Müşteri Temsilcisi

Yorumlar

You may also like

Los Angeles Clippers-Brooklyn Nets

Kod:755 Maç Adı:Los Angeles Clippers-Brooklyn Nets Saati:05.30 Tahmin:Ms