EA7 Milano-Fenerbahçe Ülker

EA7 Milano-Fenerbahçe Ülker

[fbcomments]

Kod:749
Maç Adı:EA7 Milano – Fenerbahçe
Saati:21.45
Tahmin: Ms 2 (-3.50)
Oran:1.70
Açıklama:Milano geçen sene cok iyi performans gösteriyordu.Barcellona ya bile 30 sayı atmıştı içeride fakat bu sene takım olmayı ne yapsalarda beceremiyorlar.Fenerbahçe ise tartışmasız avrupanın en iyi koçları arasında görülen Obradoviç gibi tecrübeyle Goudluck , Bogdan , Bjelica gibi el üstünden bile 3 lül atabilen oyuncuları varken bu dengesiz Milano yu yeneceğini tahmin ediyorum.Olypiakos ve Csk yı yenebilecek durumdayken elinde kaçıran Ülker bu maçta fark atıcaktır Tahminim Ms 2 bol şanslar….

Bir önceki yazımız olan 21.01.2015 EuroCup İdeal Kupon başlıklı makalemizde Coşkun Balcı EuroCup Kupon hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Hakkında: Coşkun Balcı 24.01.1996 tarihinde Çanakkale’ nin Çan ilçesinde doğdu.Sırasıyla Atatürk İlköğretim , Anadolu Lisesinde okudu.14.01.2014 tarihinde Analizkolik.com da Admin olarak başladı.Coşkun Yeniyüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi ve İstanbulda yaşamaktadır.Sokak Fotoğrafçılığı yapmaktadır. Analizkolik.com a paylaşımlarıyla destek sağlamaktadır. Görevleri ve Yetkiler: •Yönetim – Co-Admin •Editör (Tahminlerini görmek için tıkla..) •Destek Görevlisi •Müşteri Temsilcisi

Yorumlar

You may also like

Los Angeles Clippers-Brooklyn Nets

Kod:755 Maç Adı:Los Angeles Clippers-Brooklyn Nets Saati:05.30 Tahmin:Ms